Previous Next

Meble na zamówienie - wyposażenie wnętrz

Meble kuchennenowoczesne, rustykalne do każdej kuchni. Do naszych mebli możemy wykonać fronty meblowe na indywidualne zamówienie. Mogą to być fronty z nadrukiem, z wyjatkowym frezem, lub z nietypowego jak na fronty materiału. Mamy mozliwość wykonania do naszych mebli nietypowych uchwytów. Taki niespotykany uchwyt ma równiez duży wpływ na wyjatkowość naszych mebli. 

Meble łazienkowe drewniane, laminowane, lakierowane na wysoki połysk. Meble łazienkowe to szafki wiszące nad umywalką, szafki pod umywalkowe, szafki na pralkę, oraz na środki czystości. Do mebli łazienkowych zaliczamy również zabudowę wanny, oraz zabudowę systemów W.C. Bardzo często wykonujemy szafki wiszące z frontami z lustem. Są to szafki z oświetleniem na frontach lub pod szafkami. 

Meble biurowedla firm, lub klientów indywidualnych.  Na meble biurowe składają się różnego rodzaju biurka, szafy na dokumenty, regały na książki i segregatory, stoły konferencyjne, ale rónież szafy ubraniwe czy małe zestawy mebli kuchennych. 

Meble RTV - nowoczesny design. Meble RTV powinny przede wszystkim dobrze pasować do pozostałych mebli. Powinny to być meble ładne i funkcjonalne. Trzeba je tak zaprojektować żeby pomieściły wszystkie urządzenia RTV. Dobrze jest też zaplanować miejsce na płyty, instrukcje obsługi i oczywiście na kable. 

Meble młodzieżowe innowacyjne rozwiązania. Meble młodzieżowe to meble nowoczesne, funkcjonalne w odważnej kolorystyce. Inne będą meble dla chłopców, inne dla dziewczynek. Najlepiej dopasować je indywidualnie do gustu każdego młodego człowieka.

Szafy wnękowedo każdej wnęki, bez ograniczeń wymiarowych. Szafy wnękowe jak sama nazwa mówi są to szafy które musimy idealnie dopasować do istniejącej już wnęki. Mogą to być szafy z bokami, plecami, ale równie dobrze można taką szafe wykonać bez boków, pleców elementu górnego i dolnego. Takie rozwiązania stosuje sie najczęściej w ramach oszczędności. 

Szafy z drzwiami przesuwanyminieograniczone możliwości wzorów i materiałów. Drzwi przesuwne do naszych szaf wykonujemy tylko na sprawdzonych najlepszych systemach. Istnieją bardzo duże możliwości na wykonanie wypełnień do takich drzwi. Mogą to być wypełnienia z płyty meblowej laminowanej, fornirowanej, lakierowanej czy też malowanej. Lustro, szyba, elementy metalowe to równiez materiały odpowiednie na fronty szaf z drzwiami przesuwnymi. Jest możliwe również łączenie materiałów. 

Regały - regały na książki, płyty, dokumenty - książki, dokumenty, płyty są niemal w każdym gospodarstwie domowym i zazwyczaj nie ma na nie odpowiedniego miejsca. My zrobimy z tym porządek. Wykonamy regały pasujące do otoczenia w których można poukładać nasze książki tak żeby były ozdobą. Możemy wykonać regały zamykane, lub częściowo z otwartymi półkami, a częściowo zamknięte. Mogą też być regały zasuwane drzwiami przesuwnymi. Wybór jest naprawde bardzo duży. Bogaty wybór materiałów pozwoli nam idealnie dopasować regał do pozostałych mebli. Nasze regały montowaliśmy w biurach, salonach, pokojach dziecinnych, przedpokojach czy nawet w garażach i piwnicach. 

 

Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie pomiaru, transportu oraz montażu naszych wyrobów. Przy większych zamówieniach transport jest gratis.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo bardzo duży wybór frontów meblowych z drewna, forniru, czy MDF lakierowany na wysoki połysk lub w półmacie. Bardzo modne ostatnio fronty akrylowe mamy w przystępnych cenach. Okleiny naturalne, modyfikowane, oraz laminowane dają dużo możliwości w dopasowaniu mebli do każdego pomieszczenia. W naszej ofercie znajdą Państwo także duży wybór blatów kuchennych z drewna, laminatu, kamienia, szkła, oraz blaty mineralne typu Corian, Kerrock itp. Blaty do naszych mebli wykonywaliśmy również z płytek ceramicznych.

 

Współpracujemy z projektantami wnętrz którzy pomogą nam w uzyskaniu niepowtarzalnego wnętrza domów, mieszkań, oraz lokali usługowych. Mamy duże doświadczenie w wyposażaniu apartamentów pokazowych przy współpracy z firmami deweloperskimi. Bardzo często też wykonujemy meble do mieszkań przeznaczonych pod wynajem . Nasza bogata oferta pozwala na zaspokojenie każdego nawet najbardziej wybrednego klienta.

Termin oczekiwania na wykonanie mebli wygląda następująco: meble z MDF lakierowany w połysku 5 tygodni, meble z MDF lakierowany w półmacie 4 tygodnie, meble fornirowane 4 tygodnie. Przy określaniu terminu wykonania , oraz montażu mebli bieżemy też pod uwagę stopień trudności, dlatego każde zamówienie rozpatrujemy indywidualnie.